Mapa strony
Strona Główna / Pokoje

Pokoje

Z myślą o komforcie naszych gości przygotowaliśmy dla nich 1-, 2-, 3-osobowe pokoje w Niechorzu oraz przestronne apartamenty. Pobyt w naszym obiekcie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają niedrogiego, lecz wygodnego noclegu w Niechorzu.

Aby uprzyjemnić naszym gościom pobyt w DW Passat, każdy pokój wyposażyliśmy w telefon, telewizor oraz łazienkę. Oferowane przez nas pokoje w Niechorzu są nie tylko przytulne, ale przede wszystkim zaciszne, dzieki czemu zawsze można poczuć się w nich swobodnie

Pokoje jednoosobowe

Pokoje dwuosobowe

Uroki Niechorza warto poznawać w towarzystwie bliskiej osoby. W naszych dwuosobowych pokojach chwile odpoczynku znajdą zarówno zakochane pary, jak i przyjaciele.

Pokoje trzyosobowe

Apartamenty

Pokoje Niechorze Cennik

Ceny noclegu w naszym obiekcie, w zalezności od daty przyjazdu, wynoszą od 90 zł do 150 zł. Goście mają do wyboru dwa rodzaje pobytu:
pobyt ze śniadaniem
pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją.

Oferujemy również 20% zniżki dla dzieci od 3 do 12 roku życia oraz darmowy pobyt dla dzieci do lat 3.

Dodatkowo płatne:
parking
opłata klimatyczna. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w Domu Wypoczynkowym Passat w Niechorzu, który oferuje komfortowe noclegi w Niechorzu w atrakcyjnych cenach. Zatroszczymy się o to, abyś nie tylko zregenerował u nas siły, lecz również damy Ci wiele możliwości na spędzenie rodzinnego urlopu w Niechorzu.

Przyjedź i przekonaj się sam, ile radości daje wypoczynek w naszych pokojach w Niechorzu.