Mapa strony
Strona Główna / O nas / Obiekt

Obiekt

Niechorze to urocza miejscowość w północno-zachodniej Polsce leżąca między brzegiem Bałtyku a jeziorem Liwia-Łuża. Cisza i spokój, jakie panują w tym miejscu sprawiają, że przez cały rok cieszy się ono ogromną popularnością wśród turystów.

W samym sercu tej nadmorskiej miejscowości znajduje się Dom Wypoczynkowy Passat w Niechorzu, który do dyspozycji swych gości oddaje wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz przestronne apartamenty. Nasi rezydenci mogą korzystać z gabinetu Spa, basenu oraz wypożyczalni rowerów, które znajdują się na terenie obiektu. DW Passat  to nie tylko noclegi w Niechorzu, to także bezpieczeństwo - na terenie obiektu dostępny jest parking monitorowany 24h.

Wczasy w Niechorzu upływają naszym gościom pod znakiem dobrej zabawy i pysznego jedzenia! DW Passat proponuje swoim rezydentom sycące śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego oraz domowe obiadokolacje. Tuż przy obiekcie znajduje się ogromny ogród, na terenie którego wygospodarowane zostało miejsce do grillowania.

Rehabilitacja nad morzem to najlepszy sposób, by szybko wrócić do formy i zregenerować siły. Dzięki zdobywanym przez lata uprawnieniom DW Passat może przyjmować zorganizowane grupy chorych:
• z dysfunkcją narządu ruchu,
• z upośledzeniem umysłowym,
• z chorobą psychiczną,
• ze schorzeniami układu krążenia,
• z cukrzycą